Jesteśmy firmą projektowo-budowlaną, specjalizujemy się w budowie domów modułowych, jednorodzinnych, wielorodzinnych i budynków na potrzeby różnorakiej działalności. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie w technologii szkieletowej, realizujemy projekty zarówno  gotowe, indywidualne, jak i autorskie.

Działamy już ponad dekadę, na przestrzeni lat pogłębialiśmy naszą wiedzę i zbieraliśmy doświadczenia, co robimy nadal. Wiemy, że technologia wciąż się rozwija, dlatego na bieżąco śledzimy wszelkie nowe rozwiązania, które mogą podnieść standard budownictwa i jakość naszej pracy.

Mamy wielką satysfakcję z tego, że zdobyliśmy zaufanie wielu naszych klientów, którzy mieszkają i pracują we wzniesionych przez nas budynkach. Zawsze dążymy do tego, by gwarantować najwyższy poziom usług. Chcemy jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów, dlatego przed podjęciem zlecenia uważnie słuchamy, czego Państwo od nas oczekują. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wielowymiarową współpracę.

Jeśli zależy Państwu na pomyślnym zrealizowaniu projektu, to wybierzcie rzetelnego wykonawcę. Nie możemy wziąć odpowiedzialności za wszystkie domy modułowe i szkieletowe na świecie, które stawiane są przez najróżniejsze firmy. Możemy jednak zagwarantować, że dom fachowo wzniesiony przez Arthauss, będzie solidny i spełni Państwa wymagania.

✓ Działamy profesjonalnie.
✓ Szanujemy swoich klientów.
✓ Dotrzymujemy terminów.
✓ Oferujemy wysoką jakość w atrakcyjnej cenie.