Chcesz szybko wybudować obiekt? Posesja będzie gotowa nawet za dwa miesiące!

Proponujemy modułowe budynki, które są niezwykle funkcjonalne, komfortowe i estetyczne. Powstają z drewna o klasie wytrzymałości C24, które jest importowane ze Skandynawii. Takie pochodzenie gwarantuje wyjątkową jakość surowca, który został pozyskany z drzew wzrastających w surowym klimacie.

Domy modułowe do 35 m2 w całości powstają w fabryce, gotowa konstrukcja zostaje sprowadzona na miejsce budowy i osadzona na wcześniej wykonanych fundamentach. Kiedy budynek znajduje się już na właściwym miejscu, to w 1-2 dni robocze zakańczamy budowę. Jeśli występuje problem z wjazdem ciężkiego transportu, to wykonujemy budynek na działce u Inwestora. Więcej o technologii budowy domu modułowego znajdziesz tutaj.

Nasz dom modułowy:

✓ powstaje błyskawicznie,
✓ wykonuje się go z drewna, co ma walory zdrowotne,
✓ wyróżnia się nowoczesną, estetyczną bryłą,
✓ jest energooszczędny,
✓ można dowolnie połączyć lub w późniejszym czasie rozbudować moduły i zwiększyć przestrzeń,
✓ domy modułowe idealnie nadają się jako domki pod wynajem, jako lokale dla gastronomii czy innych usług.

Modułowe domy, które realizujemy, cieszą się dużym zainteresowaniem. Klienci cenią ich uniwersalny charakter, nowoczesny design oraz to, że inwestycja powstaje w krótkim czasie. Przemyślana i solidna konstrukcja czynią z naszych niewielkich domów modułowych idealne miejsce do rekreacji dla całej rodziny. Przestrzeń w środku jest komfortowa i ustawna – może być zagospodarowana zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Proponujemy domy modułowe o różnym metrażu, które nie wymagają pozwolenia na na budowę, co stanowi duże uproszczenie i pozwala ograniczyć formalności do niezbędnego minimum. Dużym atutem inwestycji jest możliwość dobudowania tarasu. Zaaranżowanie tego miejsca pozwoli cieszyć się wypoczynkiem na leżaku, zjeść śniadanie na świeżym powietrzu czy relaks pośród zieleni. Zachęcamy do zapoznania się z projektami poszczególnych domków modułowych. Każdy z nich możemy spersonalizować, realizując Waszą wizję wymarzonego miejsca. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami! Jesteśmy przekonani, że wspólnie zaplanujemy i wybudujemy funkcjonalny i estetyczny domek, w którym spędzicie wiele wspaniałych chwil.

Domy modułowe do 35m2 nie wymagają pozwolenia na budowę!

Realizacje

Domy modułowe do 35m2