Modułowe obiekty to przykłady nowoczesnych budynków, które są wznoszone z wykorzystaniem przygotowanych w fabryce komponentów. Zaletą wspomnianego rozwiązania jest szybki czas budowy w porównaniu do tradycyjnych elementów. Domy jednorodzinne są wymagającym przedsięwzięciem, które wymaga od nas nie tylko czasu, ale również nakładu pieniędzy. Zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem są modele modułowe, które konstrukcja często nie wymaga żadnych dodatkowych prac wykończeniowych.

Domy jednorodzinne, niewielkie obiekty letniskowe czy proste obiekty mieszkalne wykonywane przez naszą firmę wyróżniają się szybkością budowy, prostotą realizacji procesu inwestycyjnego, jak również mniejszą koniecznością zakupu materiałów o charakterze budowlanym. Zajmujemy się realizacją projektów gotowych, indywidualnych oraz autorskich. Działamy profesjonalnie wznosząc budynki fachowo i solidnie, jednocześnie spełniając wymagania naszych klientów. Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów.

Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy!

Spełnij marzenie i zamieszkaj w swoim domu w krótkim czasie!

Modułowe budownictwo to doskonały sposób na błyskawiczne i tanie wybudowanie domu na własnej posesji. Domy modułowe są ciepłe, ekologiczne i ekonomiczne, a proces budowania trwa od około dwóch do trzech miesięcy. Powstający budynek jest ciepły, zdrowy dla mieszkańców i niedrogi w eksploatacji.

Domy modułowe produkuje się w fabryce, gotowe moduły są transportowane na miejsce budowy i osadzone na wcześniej przygotowanych fundamentach. Kiedy budowla znajduje się już na właściwym miejscu, to w 1-2 dni robocze zakańczamy budowę. Jeśli występuje problem z wjazdem ciężkiego transportu, to wykonujemy budynek na działce u Inwestora. Więcej o technologii budowy domu modułowego znajdziesz tutaj.

Proponujemy Ci dom modułowy, który:

✓ buduje się bardzo szybko, nawet w dwa miesiące,
✓ wykonuje się go z drewna o klasie wytrzymałości C24, sprowadzanego ze Skandynawii,
✓ wyróżnia się nowoczesną, estetyczną bryłą,
✓ jest energooszczędny,
✓ można dowolnie połączyć moduły i zwiększyć przestrzeń mieszkalną,
✓ jest solidnie wykonany i trwały.

Realizacje
Formalności do pozwolenia na budowę

Domy modułowe powyżej 35m2