Gotowe projekty budowlane

Wybierz projekt, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom!

Funkcjonalny, wygodny i atrakcyjny wizualnie dom może stać się Twoją oazą spokoju, miejscem, do którego wraca się z radością. Proponujemy Ci sprawdzone, gotowe projekty pod budynki różnego przeznaczenia. Zadbaliśmy o staranny opis, dlatego możesz łatwo sprawdzić rozkład pomieszczeń, ich ilość i dokładne wymiary.

Naszym klientom oferujemy energooszczędne budynki parterowe lub piętrowe o różnej powierzchni, z garażem lub bez.

✓ Dla par i młodych małżeństw doskonały będzie np. domek jednorodzinny o powierzchni 95,5  m2, z salonem połączonym z kuchnią, sypialnią, a także dwoma oddzielnymi sypialniami na poddaszu.
✓ Dla rodzin wielodzietnych lub wielopokoleniowych idealne są projekty domów o powierzchni 200 m2 i większej. W klasycznym projekcie są cztery oddzielne sypialnie oraz salon z aneksem, ponadto garderoba i spiżarnia, które ułatwią przechowywanie ubrań i zapasów.

Na pewno masz już jakiś zarys idealnych „czterech ścian”, w naszej ofercie znajdziesz projekt, którego szukasz! Jeśli potrzebujesz miejsca na dwa auta, to są projekty z podwójnym garażem! Posiadasz dużo eleganckich ubrań, które chcesz przechowywać w dobrych warunkach — jest opcja z garderobą! Naprawdę jesteśmy w stanie dać Ci projekt, który idealnie dopasuje się do Ciebie i Twojej rodziny!

Od 2021 roku weszły zmiany w polskim prawie, dlatego obecnie można budować jedynie energooszczędne domy. Takie budynki wyposażone są w specjalną izolację zatrzymującą ciepło, wielkie okna od południowej strony, które umożliwiają nagrzewanie wnętrza i rolety zewnętrzne zapewniające chłód, natomiast zimą kumulujące ciepło. Pomysłowo rozplanowany obiekt już na etapie projektu jest trafioną inwestycją, która w kolejnych latach przyniesie Ci wiele korzyści.

Nasze projekty są:

✓ niezwykle funkcjonalne,
✓ bardzo estetyczne,
✓ nowoczesne,
✓ energooszczędne
✓ różnorodne, każdy znajdzie idealny dla siebie!

Zachęcamy do zapoznania się z projektami dostępnymi na naszej stronie!

realizacja: extradom.pl